Drink
O nás

V době kdy se téměř žádná akce neobejde bez míchaných nápojů sázíme na kvalitu, profesionalitu a tradici. Tretter´s bar catering je první společností založenou známým barmanem a vítězem mnoha barmanských soutěží Michaelem Tretterem.

Již v roce 1995 začala firma jako jediná v republice poskytovat kompletní barmanské služby. A hned o rok později získala možnost míchat své koktejly přímo na koncertě Michaela Jacksona. Od té doby zajišťovala své služby na mnoha akcích jako jsou soukromé párty, firemní večírky, premiéry filmů, prezentace nových výrobků, sportovní klání, veletrhy, konference nebo svatby.

Kvalitu služeb zajišťuje nejen jméno a dlouholetá rodinná tradice samotného provozovatele firmy , ale zároveň i domovská základna cateringu a tou je jak jinak Tretter´s Coc­ktail bar.

Profesionalita vyškolených barmanů zaručuje perfektní úroveň barmanských služeb a poskytuje stejně kvalitní koktejly jaké si lze objednat právě v Tretter´s baru. Barmani na akcích pracují populárním stylem flair bartendig.

Jako první v české republice nabízel Tretter´s bar Molekulární mixologii – zcela nový styl v míchání koktejlů. Pokud chcete proniknout do tajů nejnovějšího barmanského stylu, stačí si objednat naši speciální nabídku.

Tretter´s cocktail catering, to jsou ucelené kompletní služby dle vašeho přání. Stačí si vyslovit svá přání a my se postaráme.

Pro členy našeho Member Clubu platí 10% sleva na veškeré služby.Home |  O nás |  Naše služby |  Speciální nabídka |  Nabídka koktejů
Reference |  Partneři |  Fotogalerie |  Kontakt

Bar Agency pořádá koktejly na firemních večírcích, plesech, při prezentaci nových produktů,
filmových premiérách, otevírání nových kancelářských a obchodních prostor.

Při přípravě koktejlů barmani používají atraktivní styl Flytender.

design by FUNLIFE trading / www.funlife.cz